Main menu
 

PRAHA | BRNO - BŘEZEN 2019

V pořadí již třetí ročník Queer Ballu se nesl v duchu minulosti a budoucnosti. Jako každý rok zvolené téma symbolizovalo kontrast, kterým organizátoři chtějí upozornit na fakt, že každá mince má dvě strany a nelze se na věci dívat jen z jednoho jediného úhlu pohledu.

Je 6. března 2015, 19:00 a celý organizační tým a zejména pánové u vstupenek sledují, jak se KC Babylon, kde se akce opět koná, pomalu plní vyšňořenými návštěvníky. První hosté schází schodiště a hned při vstupu zjišťují, že letos máme na plese milou novinku – vlastní cukrárnu, kde se prodávají různé slané i sladké dobroty z Páje od Páje.

DSC 0127Další změnou oproti loňským ročníkům plesu je výběr kapely, která akci doprovází. Jsou to kluci šikovní, říkají si Kanci paní nadlesní. A hraje jim to skvěle.

Oficiálního zahájení plesu se chápe moderátor večera, sympaťák Tomáš Měcháček, který sype z rukávu jednu vtipnou hlášku za druhou, jako by to nic nebylo – zkrátka profík! Po poděkování partnerům a sponzorům akce vyjádří díky také městské části Brno - střed, která letos poprvé poskytla akci svou záštitu. Martin Landa, starosta Brna - středu, poslal hostům večera vyjádření podpory a pozdrav alespoň skrze videozdravici, když už se osobně nemohl dostavit.

IMG 3649

Plesový program s ladností sobě vlastní zahajuje dvojice tanečníků Jan a Jessica. Po vystoupení v podobě klasických a latinskoamerických tanců od nich přebírá slovo Tomáš Měcháček a společně pak plesající hosty zasvětí do základů salsy. Dalšími body programu je šermířská skupina Exulis, vyjadřující historii, a streetová taneční skupina High Edition, která na parketu dokonce svádí battle s baleťáky Národního divadla.

S půlnocí je jako už tradičně vyhlášena soutěž o ceny, kdy hlavním lákadlem je výlet do Paříže pro dvě osoby. Šťastnému výherci upřímně gratulujeme!

Následuje diskotéka DJ Mathewa Wolfa a poslední hosté parket opouští k čtvrté hodině ranní.

IMG 4168

S dvoudenním odstupem, kdy doznívají organizační záležitosti k letošnímu ročníku, moc děkujeme za více než pozitivní zpětnou vazbu od vás, účastníků plesu. Bez vás by to ostatně nešlo, atmosféra na místě byla zkrátka nezapomenutelná. Taky děkujeme všem partnerům a podporovatelům za finanční i nefinanční výpomoc, dále všem vystupujícím včetně moderátora Tomáše Měcháčka, městské části Brno - střed a Martinu Landovi za záštitu, kterou nám poskytli, a v neposlední řadě každému členovi Queer Ball týmu v čele s Markem Christem za to, že díky dobře odvedené práci ples proběhnul, jak měl, čehož jsou nám výše zmíněné pozitivní reakce důkazem.

Už teď se těšíme na setkání s vámi se všemi při příležitosti dalšího ročníku našeho vašeho queer-hetero-friendly bálu, na viděnou za rok!

logo stud cb

-- umc brno stred -- prg cb -- ficova CB -- cukrarna-kolbaba-cb -- vestra cb -- monro

friends cb

-- raibow-shop CB2 -- nakluky cb -- activeguy-cb -- host -- sport cb -- tron laser arena modre logo cb
AZ fitness logo cb --

fresh cb

--

lesby sobe cb

-- knihovnicka cb  -- acko-nove-cb -- lemon-cb -- Praguepride 2016 cb
relaxbody-cb --   -- aqualand logo cb -- vino Cibulka -- qshop cb-2015 -- alcede cb -- Kofi-kofi
HERALEC LOGO BHSLO wide2 cb -- CSAP cb -- 10 z -- la corrida -- amazon logo cb verze -- TAWAN-Thai-massage-centers-cb -- mezipatra cb
audioteka cb -- patra -- renove cb -- czag cb -- piano logo -- LUI White
notinologo -- Jsmefer cb -- Salon Logo cb -- 4pokoje cb -- logo PDJ 2018 kruhpng cb -- BUT bar
gaymap cz cb -- brilliant cut cb -- grand hotel imperial --   -- Dalším partnerem
můžete být právě Vy!
Napište nám.
 
--  

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS