Main menu
 
 

BEHIND THE MASK
PRAHA 1. 3. 2019
BRNO 15. 3. 2019

Iva Pazderková moderátorkou v Praze

Praha se těší na Queer Ball, Queer Ball se těší na všechny návštěvníky z Prahy a okolí! Už 1. března se uskuteční třetí ročník tohoto oblíbeného plesu. První rok moderoval muž, druhý moderoval mužský pár, letos to bude pro změnu žena. Jsme moc rádi, že jsme se mohli domluvit a naši nabídku na moderování přijala herečka, zpěvačka, moderátorka a stand-up komička Iva Pazderková. Těšíme se na báječný taneční večer doplněný skvělým moderátorským výkonem. Vstupenky v prodeji na zde na webu. #queerball

QB2019 PRAHA IP1 QB2019 PRAHA IP2 QB2019 PRAHA IP3

fotografie - © Iva Pazderková - instagramový profil

 

Moderátorkou v Brně Adéla Elbel

Queer Ball v Brně klepe pomalu ale jistě na dveře. Už jenom dva měsíce a bude tady další večer plný tance, skvělé hudby a zábavy. Ke Queer Ballu bezpochyby patří také moderátor nebo moderátorka. Ten letošní bude moderovat zpěvačka, performerka, textařka, herečka a stand-up komička Adéla Elbel. Těšíme se na její moderaci a věříme, že její moderátorské dovednosti a humor budou bavit všechny návštěvníky tohoto skoro již vyprodaného plesu.

QB2019 BRNO AE1 QB2019 BRNO AE2 QB2019 BRNO AE3

 

Queer Ball v Brně skoro vyprodán

Queer Ball v Brně se nezadržitelně blíží. Chtěli bychom vás informovat o aktuální dostupnosti vstupenek na sedmý ročník tohoto plesu. V současné době jsou vyprodány všechny vstupenky, které byly dány do předprodeje. Z tohoto důvodu jsme uvolnili do prodeje vstupenky bez rezervace místa, které byly určeny pro prodej na místě a to v ceně 400 Kč. Tyto vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím rezervačního systému na tomto webu.

PF 2019

Za tým Queer Ball vám přejeme úspěšný vstup do nového roku a doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a pražském plese v roce 2019!

QB2019 PF

Prodej vstupenek startuje 8. listopadu

Ptáte se nás kdy, ptáte se nás kde. Těší nás váš zájem! Prodej vstupenek na Queer Ball 2019 | BEHIND THE MASK startuje ve čtvrtek 8. listopadu. Sledujte náš web a Facebook, kde sdělíme včas další informace. #queerball #behindthemask

QB2019 plakat spolecny 1 verze

Facebook

Twitter

Linkedin

RSS