Main menu
 

PRAHA | BRNO - BŘEZEN 2019

Queer Ball 2018 Brno

Jaký byl Queer Ball 2018 v Brně? Máme pro vás krátké video dokumentující tuto jedinečnou událost! Byli jste super, jsme rádi, že jste byli součástí této skvělé akce! Těšíme se zase za rok. Za video děkujeme kreativnímu studio Filmondo.

 
 

Queer: Sláva, jsou bály

Redakce pořadu Queer byla u letošního Queer Ballu v Praze. Natáčela zde jeden díl svého pořadu, který dostal jméno "Sláva, jsou bály". Pořad hodnotí možnosti zábavy LGBT+ lidí v Česku s porovnáním se zeměmi, kde není možné takovouto akci zorganizovat. Tento díl můžete shlédnout na webu České televize v archívu pořadu.

Queer Ball 2018 Praha - prodej vstupenek

Přeprodej vstupenek na Queer Ball byl sice ukončen, nicméně nezoufejte. Pokud jste si vstupenku nestihli koupit v předprodeji, máte možnost si ji zakoupit v den konání akce - 23. února od 19.00 v místě konání - přímo v Tresor Clubu na Vinohradské 25.

ROZHOVOR: Oblíbený herec Honza Cina

Honza Cina - jeden z moderátorské dvojice pražského Queer Ballu poskytl rozhovor pro server LUI.CZ. Vzkazuje všem čtenářům: "Registraci rádi přenecháme autům! Pokud to vyjde, bude velká svatba. Nebo malá. Ale naše!"

Ochutnávka tomboly: Chateau Herálec *****

Součástí Queer Ballů v Praze a Brně bude tradičně tombola. Jako malou ochutnávku vám představujeme její hlavní cenu: Víkendový pobyt v pětihězdičkovém boutique hotelu Chateau Herálec v prezidentském nebo královském apartmá dle vlastního výběru v hodnotě více než 17.000 Kč.

heralec 1

Chateau Herálec nabízí unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách - s vynikající polohou a přímým přístupem po dálnici D1, v dostupném zázemí mezinárodních letišť v Praze, v Brně a ve Vídni a také s možností přistávaní helikoptérou v exteriérech zámku. Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi.

heralec 2

  • Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L’Occitane byl zařazen do výběru 10 nejlepších zámeckých hotelů světa /zdroj: TripAdvisor/;

  • Chateau Herálec zařadilo CNN Travel mezi 15 nejkrásnějších zámeckých hotelů světa;

  • Pro rok 2018 se stal Chateau Herálec nejoblíbenějším luxusním hotelem v České republice /zdroj: TripAdvisor/.

Queer Ball v Brně vyprodán

Queer Ball v Brně je k dnešnímu dni vyprodán. V rezervačním systému nezbývá už žádná vstupenka. Velice nás těší váš zájem o tuto akci. Z důvodu vyčerpání kapacity prostor KC Babylon nebudou vstupenky na místě prodávány. Pokud chcete s partnerem nebo partnerkou na Queer Ball, zbývající vstupenky na pražský Queer Ball ještě v prodeji jsou.

Ochutnávka programu v Praze: Doodles

Připravili jsme pro vás malou ochutnávku našeho programu na Queer Ballu v Praze. V rámci plesu vystoupí pěvecký sbor Doodles, který byl založen v roce 2011 v Praze. Doodles jsou jediným gay sborem v Česku. Na Queer Ballu se můžeme společně těšit na několik písní z jejich obsáhlého repertoáru.

doodles profilovka web

Vstupenky na Queer Ball v Brně

VSTUPENKY na Queer Ball v Brně určené pro předprodej byly již počátkem ledna vyprodány. Od 23. ledna dáváme do prodeje vstupenky bez rezervace místa určené pro prodej na místě (400 Kč/ks). Pokud máte zájem o tyto vstupenky, napište nám kolik vstupenek požadujete a sdělte nám vaše telefonní číslo na mail info@queerball.cz. Instrukce k platbě budou odeslány na váš email. | K 26. lednu 2018 zbývá k prodeji 18 vstupenek. Po vyprodání už do prodeje z kapacitních důvodů žádné další dány nebudou.

Jan Cina a Petr Vančura zvou na QB v Praze

Naši moderátoři už se těší na únorový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenky - obzvláště ty prémiové rychle mizí. Kupte si vstupenky na Queer Ball ještě dnes.

 

Queer Ball v Praze pod záštitou primátorky

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že záštitu nad druhým Queer Ballem v Praze převzala paní Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy. Samozřejmě jsme moc rádi za její záštitu a pokud to paní primátorce jenom trochu vyjde, doufáme, že Queer Ball v Praze 23. února 2018 slavnostně zahájí. Vstupenky na pražský ples jsou stále k dispozici.

prg barevne

Vstupenky na QB v Brně v předprodeji vyprodány

Vstupenky určené pro předprodej na Queer Ball v Brně už nejsou! Nesmutněte, v průběhu ledna dáme do prodeje vstupenky určené pro prodej na místě. Stejně tak na místě v den konání akce bude v prodeji omezený počet vstupenek (bez rezervace místa). Anebo pojďte na Queer Ball v Praze! Lístky pro sebe a své známe si můžete zakoupit na tomto webu.

PF 2018

Za tým Queer Ball vám přejeme úspěšný vstup do nového roku a doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a nově i pražském plese v roce 2018!

QB PF2018

Anna Polívková moderátorkou v Brně

Krásnou třetí adventní neděli přejeme. Jako malý virtuální dárek bychom Vám už nyní chtěli dát pod stromeček jméno moderátorky následujícího Queer Ballu v Brně. Čtete správně, bude to po nějaké době opět žena, která vás bude bavit! Jsme rádi, že přijala naši nabídku a těšíme se na její moderátorské umění. Herečka Anna Polívková bude moderovat v pořadí již šestý Queer Ball v pátek 9. března 2018 v Brně. Těšíte se také? My rozhodně ano. Vstupenky k dostání na webu.

QB2018BRNO moderatorka mala

Jan Cina a Petr Vančura moderátory v Praze!

Dva Queer Bally a také... dva moderátoři v Praze. Kdo že to je? Ta tvář! A ten známý hlas! Není to nikdo jiný než dvojice Jan Cina a Petr Vančura! Těšíš se? Tak neváhej a kup si lístek v předprodeji ještě dnes. Queer Ball v Praze už 23. 2. 2018

QB2018PRAHA moderatori

Následující Queer Bally ve stylu Colours of Life

Black & White, Heaven and Hell, The Past and the Future, Four Elements, On the Silver Screen: pět let, pět Queer Ballů v Brně a jeden v Praze. To je ale již minulost. Nyní je čas se připravit na další Queer Bally v Praze a Brně. Přinášíme informace, na které řada z vás netrpělivě čeká:

Téma následujících plesů zní „Colours of Life“.

Queer Ball v Praze se uskuteční v pátek 23. února 2018 od 19.00
Queer Ball v Brně se uskuteční v pátek 9. března 2018 od 19.00

Předprodej vstupenek na oba plesy bude spuštěn ve čtvrtek 2. listopadu. Moderátoři, program, místa konání a ceny do tomboly budou zveřejněny v průběhu následujících měsíců na našem webu a FB profilu.

QB2018 plakat

logo stud cb

-- umc brno stred -- prg cb -- ficova CB -- cukrarna-kolbaba-cb -- vestra cb -- monro

friends cb

-- raibow-shop CB2 -- nakluky cb -- activeguy-cb -- host -- sport cb -- tron laser arena modre logo cb
AZ fitness logo cb --

fresh cb

--

lesby sobe cb

-- knihovnicka cb  -- acko-nove-cb -- lemon-cb -- Praguepride 2016 cb
relaxbody-cb --   -- aqualand logo cb -- vino Cibulka -- qshop cb-2015 -- alcede cb -- Kofi-kofi
HERALEC LOGO BHSLO wide2 cb -- CSAP cb -- 10 z -- la corrida -- amazon logo cb verze -- TAWAN-Thai-massage-centers-cb -- mezipatra cb
audioteka cb -- patra -- renove cb -- czag cb -- piano logo -- LUI White
notinologo -- Jsmefer cb -- Salon Logo cb -- 4pokoje cb -- logo PDJ 2018 kruhpng cb -- BUT bar
gaymap cz cb -- brilliant cut cb -- grand hotel imperial --   -- Dalším partnerem
můžete být právě Vy!
Napište nám.
 
--  

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS