Main menu
 

COLOURS OF LIFE
Praha 23. 2. 2018
Brno 9. 3. 2018

Jan Cina a Petr Vančura zvou na QB v Praze

Naši moderátoři už se těší na únorový Queer Ball. My v týmu už se nemůžeme dočkat. Pevně věříme, že se těšíte také. Protože vstupenky - obzvláště ty prémiové rychle mizí. Kupte si vstupenky na Queer Ball ještě dnes.

 

Queer Ball v Praze pod záštitou primátorky

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že záštitu nad druhým Queer Ballem v Praze převzala paní Adriana Krnáčová, primátorka hlavního města Prahy. Samozřejmě jsme moc rádi za její záštitu a pokud to paní primátorce jenom trochu vyjde, doufáme, že Queer Ball v Praze 23. února 2018 slavnostně zahájí. Vstupenky na pražský ples jsou stále k dispozici.

prg barevne

Vstupenky na QB v Brně v předprodeji vyprodány

Vstupenky určené pro předprodej na Queer Ball v Brně už nejsou! Nesmutněte, v průběhu ledna dáme do prodeje vstupenky určené pro prodej na místě. Stejně tak na místě v den konání akce bude v prodeji omezený počet vstupenek (bez rezervace místa). Anebo pojďte na Queer Ball v Praze! Lístky pro sebe a své známe si můžete zakoupit na tomto webu.

PF 2018

Za tým Queer Ball vám přejeme úspěšný vstup do nového roku a doufáme, že se po roce opět setkáme ve zdraví a spokojenosti na brněnském a nově i pražském plese v roce 2018!

QB PF2018

Anna Polívková moderátorkou v Brně

Krásnou třetí adventní neděli přejeme. Jako malý virtuální dárek bychom Vám už nyní chtěli dát pod stromeček jméno moderátorky následujícího Queer Ballu v Brně. Čtete správně, bude to po nějaké době opět žena, která vás bude bavit! Jsme rádi, že přijala naši nabídku a těšíme se na její moderátorské umění. Herečka Anna Polívková bude moderovat v pořadí již šestý Queer Ball v pátek 9. března 2018 v Brně. Těšíte se také? My rozhodně ano. Vstupenky k dostání na webu.

QB2018BRNO moderatorka mala

Jan Cina a Petr Vančura moderátory v Praze!

Dva Queer Bally a také... dva moderátoři v Praze. Kdo že to je? Ta tvář! A ten známý hlas! Není to nikdo jiný než dvojice Jan Cina a Petr Vančura! Těšíš se? Tak neváhej a kup si lístek v předprodeji ještě dnes. Queer Ball v Praze už 23. 2. 2018

QB2018PRAHA moderatori

Následující Queer Bally ve stylu Colours of Life

Black & White, Heaven and Hell, The Past and the Future, Four Elements, On the Silver Screen: pět let, pět Queer Ballů v Brně a jeden v Praze. To je ale již minulost. Nyní je čas se připravit na další Queer Bally v Praze a Brně. Přinášíme informace, na které řada z vás netrpělivě čeká:

Téma následujících plesů zní „Colours of Life“.

Queer Ball v Praze se uskuteční v pátek 23. února 2018 od 19.00
Queer Ball v Brně se uskuteční v pátek 9. března 2018 od 19.00

Předprodej vstupenek na oba plesy bude spuštěn ve čtvrtek 2. listopadu. Moderátoři, program, místa konání a ceny do tomboly budou zveřejněny v průběhu následujících měsíců na našem webu a FB profilu.

QB2018 plakat

Přípravy na Queer Ball 2018 započaty

Léto je v plném proudu, prázdniny ve své polovině. Věříme, že si užíváte dovolené, trávíte čas zaslouženým odpočinkem a na plesování nemáte ani trochu pomyšlení. My ovšem neleníme – jsme již myšlenkami v březnu 2018 a připravujeme pro vás další Queer Ball. Více informací zveřejníme již brzy, těšte se :-) #queerball

baner

Facebook

Twitter

Google+

Linkedin

RSS